Menu Close

Filmy z powietrza

Oferujemy wykonywanie pojedynczych ujęć lub całych produkcji filmowych z powietrza. Sprawdziliśmy się w wielu zleceniach na terenie całego kraju. Zaufały nam zarówno duże instytucje i firmy m.in. Lot Polish Airlines, jak również mniejsze agencje reklamowe i domy produkcyjne. Poniżej można obejrzeć filmowe portfolio, które jest wycinkiem naszych prac. Wykonywaliśmy zdjęcia do filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, filmów promocyjnych i korporacyjnych. Chętnie spotkamy się w celu przedyskutowania twojego projektu. Sprzedajemy też pojedyncze ujęcia np. z Warszawy, czy z całej Polski.

Wielowirnikowce (Drony, Oktokoptery, Quadrokoptery, Hexakoptery) doskonale sprawdzają się jako nośniki kamer filmowych. Zapewniają dynamiczny i oryginalny punkt widzenia. Oktokopter wraz z kamerą może wznieść się nawet na wysokość 250 metrów i lecieć z prędkością 50 km/h. Stabilny film uzyskuje się dzięki specjalnej konstrukcji ramy i stabilizacji mocowania aparatu (gimbala). Korzystamy m.in z najnowszych gimbali opartych na silnikach bezszczotkowych i żyrokompasach (t.j. MOVI). Na ziemi można przez cały czas kontrolować obraz z kamery na monitorze. Aparatem może kierować drugi operator. Pod oktokopterem można podwiesić również kamery do rejestrowania obrazu w 3D. Podczas filmowania używamy zazwyczaj profesjonalnego aparatu Canon 5D z dużą “pełnoklatkową” matrycą. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkową plastykę obrazu, a jakość materiału filmowego jest wyższa niż z typowych kamer. Posiadamy pełny zestaw stało i zmiennoogniskowych obiektywów (m.in. 50mm, 35mm, 24mm, 28mm, 16-35mm). Oczywiście do filmowania mogą być użyte także inne kamery m.in. Panasonic GH4, Sony a7R II, Sony A7S II, Blackmagic Pocket Camera, Blackmagic Production Camera 4K, Sony FS 5, 7, RED. Dzięki doświadczeniu, rozsądkowi i praktyce w branży lotniczo-filmowej zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Nasze przykładowe produkcje:

Zdjęcia: Miron Bogacki, Montaż: Adam Zych

 

Zdjęcia: Miron Bogacki, Montaż: Adam Zych

 

Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki


Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki

 

Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki

 

 

Zdjęcia z powietrza: Miron Bogacki

 

Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki

 

Zdjęcia i montaż Miron Bogacki

 

Więcej filmów z lotu ptaka znajduje się na moim blogu www.fotostacja.pl. Inne produkcje Adama Zycha można obejrzeć na stronie jego https://www.moviemy.pl