Menu Close

Filmy z powietrza

Oferujemy wykonywanie pojedynczych ujęć lub całych produkcji filmowych z powietrza. Sprawdziliśmy się w wielu zleceniach na terenie całego kraju. Zaufały nam zarówno duże instytucje i firmy m.in. Lot Polish Airlines, Uniwersytet Warszawski, jak również mniejsze agencje reklamowe i domy produkcyjne. Poniżej można obejrzeć filmowe portfolio, które jest wycinkiem naszych prac. Wykonywaliśmy zdjęcia do filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, filmów promocyjnych i korporacyjnych. Chętnie spotkamy się w celu przedyskutowania twojego projektu. Sprzedajemy też pojedyncze ujęcia np. z Warszawy, czy z całej Polski.

Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki

Wielowirnikowce (Drony, Oktokoptery, Quadrokoptery, Hexakoptery) doskonale sprawdzają się jako nośniki kamer filmowych. Zapewniają dynamiczny i oryginalny punkt widzenia. Oktokopter wraz z kamerą może wznieść się nawet na wysokość kikuset metrów i lecieć z prędkością 50 km/h. Stabilny film uzyskuje się dzięki specjalnej konstrukcji ramy i stabilizacji mocowania aparatu (gimbala). Korzystamy m.in z najnowszych gimbali opartych na silnikach bezszczotkowych i żyrokompasach (t.j. MOVI). Na ziemi można przez cały czas kontrolować obraz z kamery na monitorze. Aparatem może kierować drugi operator. Pod oktokopterem można podwiesić również kamery do rejestrowania obrazu w 3D. Podczas filmowania używamy zazwyczaj profesjonalnego aparatu Canon R5 z dużą „pełnoklatkową” matrycą. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkową plastykę obrazu, a jakość materiału filmowego jest wyższa niż z typowych kamer. Posiadamy pełny zestaw stało i zmiennoogniskowych obiektywów (m.in. 50mm, 35mm, 24mm, 28mm, 18mm). Oczywiście do filmowania mogą być użyte także inne kamery m.in. Panasonic z serii GH, Sony a7R lub serii A7S, Blackmagic Pocket Camera, Blackmagic Production Camera 4K, Sony FS 5, 7, RED.

Nasze przykładowe produkcje:

Zdjęcia: Miron Bogacki, Montaż: Adam Zych

 

Zdjęcia: Miron Bogacki, Montaż: Adam Zych

 

Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki


Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki

 

Zdjęcia i montaż: Miron Bogacki

 

 

Zdjęcia z powietrza: Miron Bogacki

 

Zdjęcia i montaż Miron Bogacki

 

Więcej filmów z lotu ptaka znajduje się na moim blogu www.fotostacja.pl. Inne produkcje Adama Zycha można obejrzeć na stronie jego https://www.moviemy.pl